Wyniki naboru w ramach projektu “Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE w budynkach mieszkalnych
Przewiń do artykułu
Menu

Zgodnie z Regulaminem naboru wniosków i realizacji projektu „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE w budynkach mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego poniżej przedstawiamy listę rankingową osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie.

Nabór odbywał się w okresie od dnia 30 marca 2018 r. do 30 kwietnia 2018r.

W wyznaczonym czasie złożone zostały 1232 wnioski. Po przeprowadzonej weryfikacji formalno-prawnej, merytorycznej oraz technicznej przedstawiamy Listę zakwalifikowanych do udziału w projekcie.

Do pobrania:  lista zakwalifikowanych

FOTO:wecanjob.it

 
Autor artykułu:
planergia

Czym się zajmujemy? Łączymy z energią... Odnawialne źródła energii, energooszczędne budownictwo, termomodernizacja i skuteczna walka z niską emisją - u nas znajdziesz wszystko, co potrzbne aby sprawnie, bezpiecznie i efektywnie przeprowadzić i sfinansować swoją inwestycję. Planergia Informacje, Technologie i Finanse są dla Ciebie!

info@planergia.pl